BOSCH Bougie Super plus Super plus

BOSCH Bougie Buitendraad [mm]: 14 Originele producent

Bougie

artikelnummer: 0 242 229 659

Geschikt voor uw voertuig?

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-36%
(4,00 €) 2,59 €
Bespaar: 36%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

In voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: 0 242 229 659
  • Producent: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134283
  • Sleutelwijdte: 16
  • Buitendraad [mm]: 14
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Vonklengte [mm]: 3
  • Spoed [mm]: 1,25
  • Elektrodenafstand (mm): 0,8
  • Draaimoment [Nm]: 28
  • Aantal polen: 1
  • Aandraai hoek [graden]: 90
  • BOSCH: Bougie
  • Productnr.: 0 242 229 659
  • Adviesprijs: 4,00 €
Sneller verzending BOSCH Bougie 2 gelijke bougies per cilinder, Elektrodenafstand, Brandstoftype: CNG/LPG (artikelnr. 0 242 229 659)
Aanpasbaar met OE-nummers (enkel om te vergelijken)
BAIC — OE BOC1093002024
BMW — OE 12121705914
CHANGHE — OE 0948200493
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962H8
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962J1
DAEWOO — OE 1621593003
FAW — OE 3707101W01A00
FIAT — OE 46417010
FIAT — OE 46480362
FIAT | LANCIA — OE 46531918
FIAT | LANCIA — OE 46551935
FIAT — OE 46799927
FIAT — OE 467999270
FIAT | LANCIA — OE 71719244
FIAT — OE 7571541
FIAT | LANCIA — OE 9GYSR
GAZ — OE DR17YCA
HAFEI — OE 3706950
HYUNDAI — OE 1881408051
HYUNDAI — OE 1882308101
MAZDA — OE F21018110
MAZDA — OE JF0318110
MERCEDES-BENZ — OE 0031596703
MERCEDES-BENZ — OE 0031596803
MERCEDES-BENZ — OE 0031597103
MERCEDES-BENZ — OE A0031596703
MERCEDES-BENZ — OE A0031596803
MERCEDES-BENZ — OE A0031597103
NISSAN — OE 2240110F15
NISSAN — OE 2240112E14
NISSAN — OE 2240112E15
NISSAN — OE 2240119V15
NISSAN — OE 2240120J05
NISSAN — OE 2240140V05
NISSAN — OE 22401Y9015
PROTON — OE 96037952
PROTON — OE 96070659
PROTON — OE MS851351
RENAULT — OE 7700856908
SAAB — OE 9116385
SKODA — OE 004081157
SKODA — OE 004081168
SKODA — OE 194917764
SKODA — OE 441040811666
Beoordelingen klanten
Geef ons uw feedback!
5 /5.00
Klanten die zich de "Bougie 0 242 229 659" aanschaften, kochten ook:
  • Accu / Batterij
    Accu / Batterij YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 50,11 €, Korting: 26% Ervaring
    YUASA | YTX9-BS
    50,11 € -26% Adviesprijs: 67,00 € Bespaar: 26%
  • Bobine
    Bobine STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,98 €, Korting: 28% Kwaliteit
    STARK | SKCO-0070091
    7,98 € -28% Adviesprijs: 11,00 € Bespaar: 28%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,86 €, Korting: 31% vervangen
    K2 | O14D0001
    4,86 € -31% Adviesprijs: 7,00 € (4,86 € per 1 liter) Bespaar: 31%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,11 €, Korting: 32% Prijzen
    VAICO | V60-0123
    4,11 € -32% Adviesprijs: 6,00 € (4,11 € per 1 liter) Bespaar: 32%
  • Onderdelen, onderhouds...
    Onderdelen, onderhoudsbeurt VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,56 €, Korting: 43% Reparatie
    VAICO | V10-3153
    16,56 € -43% Adviesprijs: 28,96 € Bespaar: 43%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24B0001, 4,88 €, Korting: 31% vervangen
    K2 | O24B0001
    4,88 € -31% Adviesprijs: 7,00 € (4,88 € per 1 liter) Bespaar: 31%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SHELL Art. Nr.: AS206, 5,38 €, Korting: 33% Defect? Wat nu?
    SHELL | AS206
    5,38 € -33% Adviesprijs: 8,00 € (2,69 € per 1 liter) Bespaar: 33%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O34B0001, 5,80 €, Korting: 28% Klantenbeoordelingen
    K2 | O34B0001
    5,80 € -28% Adviesprijs: 8,00 € (5,80 € per 1 liter) Bespaar: 28%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,92 €, Korting: 26% Origineel
    ORLEN | QFS411B10
    5,92 € -26% Adviesprijs: 8,00 € (5,92 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,60 €, Korting: 27% Origineel onderdeel
    VATOIL | 50158
    6,60 € -27% Adviesprijs: 9,00 € (6,60 € per 1 liter) Bespaar: 27%
We raden u ook dit product aan:
Aanvaardbare prijzen, veilig en vertrouwd winkelen — uw online expert in auto-onderdelen

Indien u interesse heeft in het kopen van reserveonderdelen en u tegelijkertijd veilig wenst te voelen, zou u moeten overwegen Auto-OnderdelenShop te bezoeken. Ons professioneel team is gespecialiseerd in het vervullen van specifieke wensen van onze klanten.

De voordelen voor u:

  • 500.000 Producten en zelfs meer liggen klaar voor verzending, alle soorten van deurklinken tot motorkappen
  • Experts zijn beschikbaar via telefoon of e-mail
  • Express verzending verzekert levering van de goederen in 1-2 dagen
  • Gratis verzending bij een bestelling vanaf 150 €
  • 75% goedkoper dat wat onze concurrenten aanbieden
  • Over 10.000 bewezen beoordelingen van onze klanten die de kwaliteit van onze dienstverlening bevestigen
  • Geld-terug garantie (tot 14 dagen na ontvangst van de goederen)

Ons doel is reserveonderdelen van topkwaliteit beschikbaar stellen voor een enorm aantal klanten! Het lanceren van Auto-Onderdelenshop.be was nog geslaagder dan verwacht, wat mogelijk werd gemaakt door een focus op het aanbieden van goederen van topkwaliteit aan extreem lage prijzen. Vanaf vandaag is ons bedrijf vertegenwoordigd als gespecialiseerde verdeler in 19 landen verspreid over Europa en we blijven nog steeds uitbreiden.