DENSO Bougie Twin Tip 1-massa elektrode Twin Tip

DENSO Bougie Bougie: 1-massa elektrode Originele producent

Bougie

artikelnummer: K20TT

Geschikt voor uw voertuig?

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-35%
(5,00 €) 3,29 €
Bespaar: 35%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

In voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: K20TT
  • Producent: DENSO
  • EAN nummer: 425114604478
  • Sleutelwijdte: 16
  • Bougie: 1-massa elektrode
  • Schroefdraadmaat 1: 19
  • Draaimoment [Nm]: 22
  • Diameter (mm): 14
  • Gewicht [g]: 43
  • DENSO: Bougie
  • Productnr.: K20TT
  • Adviesprijs: 5,00 €
Sneller verzending DENSO Bougie 1-massa elektrode, Voor voertuig. met uitschakelbare stuurbekr(city-modus) (artikelnr. K20TT)
Aanpasbaar met OE-nummers (enkel om te vergelijken)
ALFA ROMEO — OE 46449690
ALFA ROMEO — OE 46480307
ALFA ROMEO — OE 46521529
ALFA ROMEO — OE 46550991
ALFA ROMEO — OE 60512848
ALFA ROMEO — OE 60571785
ALFA ROMEO — OE 60593139
BMW — OE 0030548
BMW — OE 0032136
BMW — OE 0037607
BMW — OE 0141871
BMW — OE 0148593
BMW — OE 12120030548
BMW — OE 12120032136
BMW — OE 12120037607
BMW — OE 12120141871
BMW — OE 12120148593
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121435956
BMW — OE 12121705914
BMW — OE 12121715539
BMW — OE 12129059794
BMW — OE 12129061382
BMW — OE 12129061870
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064617
BMW — OE 12129064619
BMW — OE 12129064656
BMW — OE 12129065062
BMW — OE 12129065366
BMW — OE 12129071003
BMW — OE 1344520
BMW — OE 1435956
BMW — OE 1705914
BMW — OE 1715539
BMW — OE 9059794
BMW — OE 9061382
BMW — OE 9061870
BMW — OE 9063428
BMW — OE 9064617
BMW — OE 9064619
BMW — OE 9064656
BMW — OE 9065062
BMW — OE 9065366
BMW — OE 9071003
CADILLAC — OE 24425327
CHERY — OE A113707110CA
CHEVROLET — OE 96307729
CHEVROLET — OE 96417176
CHEVROLET — OE 96476119
Beoordelingen klanten
Geef ons uw feedback!
5 /5.00
Klanten die zich de "Bougie K20TT" aanschaften, kochten ook:
  • Accu / Batterij
    Accu / Batterij YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 50,11 €, Korting: 26% Ervaring
    YUASA | YTX9-BS
    50,11 € -26% Adviesprijs: 67,00 € Bespaar: 26%
  • Bobine
    Bobine STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 7,98 €, Korting: 28% Kwaliteit
    STARK | SKCO-0070091
    7,98 € -28% Adviesprijs: 11,00 € Bespaar: 28%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 4,86 €, Korting: 31% vervangen
    K2 | O14D0001
    4,86 € -31% Adviesprijs: 7,00 € (4,86 € per 1 liter) Bespaar: 31%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,11 €, Korting: 32% Prijzen
    VAICO | V60-0123
    4,11 € -32% Adviesprijs: 6,00 € (4,11 € per 1 liter) Bespaar: 32%
  • Onderdelen, onderhouds...
    Onderdelen, onderhoudsbeurt VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,56 €, Korting: 43% Reparatie
    VAICO | V10-3153
    16,56 € -43% Adviesprijs: 28,96 € Bespaar: 43%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O24B0001, 4,88 €, Korting: 31% vervangen
    K2 | O24B0001
    4,88 € -31% Adviesprijs: 7,00 € (4,88 € per 1 liter) Bespaar: 31%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SHELL Art. Nr.: AS206, 5,38 €, Korting: 33% Defect? Wat nu?
    SHELL | AS206
    5,38 € -33% Adviesprijs: 8,00 € (2,69 € per 1 liter) Bespaar: 33%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O34B0001, 5,80 €, Korting: 28% Klantenbeoordelingen
    K2 | O34B0001
    5,80 € -28% Adviesprijs: 8,00 € (5,80 € per 1 liter) Bespaar: 28%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 5,92 €, Korting: 26% Origineel
    ORLEN | QFS411B10
    5,92 € -26% Adviesprijs: 8,00 € (5,92 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 6,60 €, Korting: 27% Origineel onderdeel
    VATOIL | 50158
    6,60 € -27% Adviesprijs: 9,00 € (6,60 € per 1 liter) Bespaar: 27%
We raden u ook dit product aan:
Aanvaardbare prijzen, veilig en vertrouwd winkelen — uw online expert in auto-onderdelen

Indien u interesse heeft in het kopen van reserveonderdelen en u tegelijkertijd veilig wenst te voelen, zou u moeten overwegen Auto-OnderdelenShop te bezoeken. Ons professioneel team is gespecialiseerd in het vervullen van specifieke wensen van onze klanten.

De voordelen voor u:

  • 500.000 Producten en zelfs meer liggen klaar voor verzending, alle soorten van deurklinken tot motorkappen
  • Experts zijn beschikbaar via telefoon of e-mail
  • Express verzending verzekert levering van de goederen in 1-2 dagen
  • Gratis verzending bij een bestelling vanaf 150 €
  • 75% goedkoper dat wat onze concurrenten aanbieden
  • Over 10.000 bewezen beoordelingen van onze klanten die de kwaliteit van onze dienstverlening bevestigen
  • Geld-terug garantie (tot 14 dagen na ontvangst van de goederen)

Ons doel is reserveonderdelen van topkwaliteit beschikbaar stellen voor een enorm aantal klanten! Het lanceren van Auto-Onderdelenshop.be was nog geslaagder dan verwacht, wat mogelijk werd gemaakt door een focus op het aanbieden van goederen van topkwaliteit aan extreem lage prijzen. Vanaf vandaag is ons bedrijf vertegenwoordigd als gespecialiseerde verdeler in 19 landen verspreid over Europa en we blijven nog steeds uitbreiden.